Panasonic HC-V10

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1832731/panasonic-hc-v10.jpg

    0

Důvody ke koupi Optický zoom 63x / rozšířený optický zoom 70x HD záznam POWER O.I.S. (Optický stabilizátor obrazu) s aktivním režimem Široký úhel 31,6mm* iA (Inteligentní Auto) Funkce Pre-Rec (předzáznam) Kompaktní videokamera se snadno ovladatelným dynamickým zoomem 70x a záznamem v kvalitě HD. Videokamera HC-V10 je »

Recenze Panasonic HC-V10

venca Intuitivní jednoduché ovládání, výdrž baterie, rychlý náběh při spuštění. Dobře se drží v ruce. Kvalitní záznam videa i zvuku. Funkce fotoaparátu je jen taková nouzová. Foto je nekvalitní, rozlišení VGA. Mně osobně to nevadí, chtěl jsem kameru a na focení mám fotoaparát. Přístroje, které slučují několik dalších do jednoho, jsou vždy kompromis vůči kvalitě.

Marek R. Výborná rodinná videokamera jak na výlety, dovolenou , nebo rodinné oslavy.Určitě nezklame ani sportovněji založené lidi při cyklistice aj.Kamera disponuje impozantním optickým zoomem 63x a v režimu inteli 70x a to v kombinaci s velmi účinným stabilizátorem.Záznam je v moderním formátu mp4, nebo iframe a to v progresivním modu 720p/50fps který je nejvhodnější jak pro lcd/led tv , tak i pro monitor.Kamera nabízí velmi kvalitní automatiku iA režim a pokud jste "hračičkové" a nebo zkušenější uživatelé , můžete expedimentovat s poloautomatikou , nebo plně manuálním ovládáním.Díky formátu mp4 v 720p není potřeba "nabušené" drahé pc pro zpracování nahrávek, ale s přehledem stačí i starší pc / notebook.Kameru mám cca rok a půl a neměnil bych.Obraz na mé metrové lcd tv je brilantní.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 90%

(2 recenze)