GoPro HERO Session

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3604948/gopro-hero-session.jpg

    0
  • http://static.k24.cz/product-picture/6/KAMCYFGPCHDHS102-1.png

Potrpíte si na dokumentování všeho kolem sebe za jakýchkoliv podmínek? Toužíte po digitální kameře, která vás ohromí svou kvalitou, kompaktním provedením a úžasným designem? Pak dávejte pozor, když je řeč o skvělé GoPro HERO Session! Nejenže s ní zaznamenáte video v tom nejvyšším rozlišení, ale jistě tak i lépe vtáhnete své diváky do děje. Zkuste ji sami a uvidíte, že vám změní život!

Recenze GoPro HERO Session

Jirka Velikost, vodotěsnost i ve slané vodě, ovládání mobilem,možnost dokoupit mnoho příslušenství, hodinová výdrž baterie. Čas než začne nahrávat, nemožnost výměny baterie, zoom, drahé originální příslušenství.

Bearder Nejmenší kamerka která má velice jednoduché ovládání když chcete jen točit nebo fotit. Efekt rybího oka je pro mě zajímavější než normální režim. Víc zachytí situaci okolo ikdyž není to typická fotka na kterou jste zvyklí. Konstrukce je velice dobře řešená a kvalitní materiály i pocit z nich. Fotky ani videa nejsou tak kvalitní ale s tím byla pořizována a to se od tak malého zařízení ani nemůže chtít. Ovládání vícero nastavení přes mobil ale u mě to je spíš plus... nemám rád šíleně složitá černobílá menu.

Krigar Nenáročnost na příslušenství, přívětivá cena, jednoduchost ovládání a jednoduchost upravování s publikováním Prozatím žádne chyby nenalezeny, pouze že balení neobsahuje nabíječku do zásuvky ale pouze USB

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen GoPro HERO Session

Filtrovat:

Pobočky: U Studia, Ostrava

Na trhu od roku: 2008

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Do obchodu

Hodnocení produktu 93 %

(4 recenze)
  • Nenáročnost na příslušenství, přívětivá cena, jednoduchost ovládání a jednoduchost upravování s publikováním

  • Nejmenší kamerka která má velice jednoduché ovládání když chcete jen točit nebo fotit. Efekt rybího oka je pro mě zajímavější než normální režim. Víc zachytí situaci okolo ikdyž není to typická fotka na kterou jste zvyklí. Konstrukce je velice dobře řešená a kvalitní materiály i pocit z nich.

  • Velikost, vodotěsnost i ve slané vodě, ovládání mobilem,možnost dokoupit mnoho příslušenství, hodinová výdrž baterie.